Bramy garażowe i przemysłowe w zasięgu ręki!

Bramy garażowe i przemysłowe należą do najczęściej kupowanych materiałów budowlanych w naszym kraju. Budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne wymaga od nas zapewnienia najlepszych parametrów izolacji termicznej i akustycznej. Oczywiście walory estetyczne i kolorystyczne również brane są pod uwagę podczas zakup. Zakup odpowiednie bramy garażowej nie należy do łatwych. Nikt z nas nie kupuje drzwi garażowych co dwa lata. Bowiem bramę garażową kupuje się na kilka lat, może jedynie napędy do bramy musimy wymienić z powodu awarii czy większego zasiegu działania.

Wybór bram garażowych i przemysłowych w każdym mieście jest ogromny. W samym Szczecinie mamy wiele punktów zajmujących się sprzedażą tych produktów. Wybierając bramę musimy zwrócić uwagę na jej najważniejsze zalety, cenę, serwis gwarancyjny oraz profesjonalny montaż. Niestety, źle zamontowana brama w budownictwie pasywnym nie spełni swojego podstawowego zadania, a zapłacimy drożej. Dlatego ważne jest wybranie takiego przedstawiciela sprzedaży, który zapewni nam wszyskie nasze oczekwiania i wymagania. A jakie firmy spełnią nasze wymagania?

Polecamy firmy z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Jeśli chodzi o lubuskie, to polecamy firmę PHU Mirax z Gorzowa Wielkopolskiego. Firma ta zajmuje się profesjonalną sprzedażą bram dwóch najważniejszych producentów – firmy Wiśniowski i Novoferm wraz z montażem. Montaż wykonuje własna ekipa montażowa, która działa zgodnie ze sztuką zawodu przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych i sprzętu. PHU Mirax zajmuje się również sprzedażą automatyki do bram garażowych jak i przemysłowych. Adres firmy: Gorzów Wlkp., ul. Podmiejska 1, tel. +48 602 647 820.

Natomiast województwo zachodniopomorskie reprezentują aż dwie firmy: firma Matek i firma H.A.P Tomasz Borysiewicz. Obie firmy działają w Szczecinie oraz w Goleniowie (firma Matek). Firma Matek w swojej ofercie posiada bramy garażowe i przemysłowe firmy Krispol. Ponadto oferuje profesjonalny montaż wszystkich swoich produktów, w tym także stolarki okiennej. Produkty firmy Matek znajdą Państwo w dwóch biurach handlowych: Goleniów, Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15 oraz w Szczecinie, ul. Goleniowska 13, +48 91 469 27 11.

W ofercie H.A.P Tomasz Borysiewicz znajdą Państwo wysokiej jakości bramy firmy Wiśniowski wraz z montażem. Ponadto oferuje ogrodzenia posesyjne i przemysłowe właśnie firmy Wiśniowski oraz Konsport. Nie należy zapomnieć również o sprzedaży automatyki wielu renomowanych firm jak: Wiśniowski, Nice, Faac i Came. Adres firmy: Szczecin, ul. Braniborska 36 A, tel. +48 602 175 730.

Polecamy Państwu bramy garażowe i przemysłowe renomowanych producentów z najlepszych rąk!

To też może cię zainteresować...