Mirax Gorzów Wielkopolski okna, drzwi, rolety, żaluzje, bramy garażowe

PHU Mirax Gorzów

PHU Mirax z Gorzowa Wielkopolskiego zajmuje się sprzedażą i montażem okien PCV, aluminium i drewnianych. W swojej ofercie posiada również bramy garażowe, bramy przemysłowe, rolety, żaluzje poziome i pionowe oraz ogrody zimowe. Działalność obejmuje również kompleksowe usługi związane z montażem stolarki otworowej i usługami budowlanymi oraz wykończeniem wnętrz.

Okna PCV, drewniane i aluminiowe

Nasza oferta to najlepszej jakości produkty nawiększych producentów okien: Aluplast, Fakro, Velux i Roto. Okna tych firm, to gwarancja wysokiej jakości okien i wytrzymałości w każdych warunkach. Stolarkę okienną dobieramy stosownie pod wymagania klienta. Polecamy Państwu szeroki wybór okien: białe, kolorowe, 5,6,7,-komorowe, okna pasywne, dachowe itp. Oprócz samych okien, projektujemy ogrody zimowe. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla ludzi lubiących przestrzeń i ciepło.

Bramy garażowe i przemysłowe

Bramy garażowe i przemysłowe, to druga poważna oferta dla naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy produkty najbardziej znanych na naszym rynku producentów, bramy firmy Wiśniowski i Novoferm. Bramy garażowe, to idealne rozwiązanie dla klienta indywidualanego. Proponujemy produkt wraz z kompleksową obsługą związaną ze sprzedażą, jak i montażem takiej bramy. Również bramy przemysłowe cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Bramy Novoferm, to bramy zaprojektowane do pomieszczeń magazynowych, budynków gospodarczych, a także niezawodne rozwiązania dla rolnictwa.

Rolety nadstawne

Firma Mirax poleca również rolety nadstawne firmy PORTOS. Rolety te, zwane inaczej nasadkowymi lub nakładanymi, montuje się na etapie budowy lub podczas wymiany istniejącej już stolarki okiennej. Gwarantuje nam ciepło i bezpieczeństwo naszego domu. Rolety zewnętrzne firmy Novoferm, to zabezpieczenie przed włamaniem, czy hałasem. Stanowi dobrą izolację cieplną zimą i latem.

Żaluzje poziome i pionowe (verticale)

Nie można pominąć ważnej w naszej ofercie pozycji, jaką są żaluzje poziome i pionowe, firm Vertex i Żal-Met. Żaluzje pionowe, to tzw. verticale, idelane do biur, hoteli, czy obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje poziome, to produkt aluminiowy lub drewniany. Montaż żaluzji poziomych pozwala sterować dopływem światła do pomieszczenia. Dlatego chętnie polecamy naszym klientom takie kompleksowe rozwiązanie.

Roletki materiałowe i akcesoria okienne

W naszej ofercie nie może zabraknąć również roletek materiałowych. Roletki, to nie tylko osłona przed ciepłem, czy nocą, ale również element ozdobny okna i pomieszczenia. Polecamy szeroką gamę kolorów i wybór tkanin. W sprzedaży znajdą Państwo także elementy okienne, takie jak: klamki, klamki z kluczykiem, nawiewniki, środki do konserwacji okien i wiele innych praktycznych rzeczy, jakie przydadzą się w Państwa domach.

Zapraszamy do naszego biura przy ulicy. Podmiejskiej 1 w Gorzowie Wielkopolskim.

PHU Mirax

ul. Podmiejska 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax: +48 95 729 82 79
mob. +48 602 647 820

biuro@okna-mirax.eu
www.okna-mirax.eu