H.A.P. Borysiewicz ogrodzenia, bramy garażowe i przemysłowe, automatyka

H.A.P. Borysiewicz - bramy, ogrodzenia, Szczecin

Firma H.A.P. Borysiewicz mieści się w Szczecinie przy ulicy Braniborskiej 6A. Naszą specjalizacją jest sprzedaż i montaż produktów w branży budowlanej, takich jak:

  • bramy garażowe: Wiśniowski, Krispol, Normstahl
  • bramy przemysłowe: Krispol, Wiśniowski
  • ogrodzenia: Konsport, Wiśniowski
  • automatyka do bram: Wiśniowski, NICE, CAME, FAAC.

Nasza oferta zawiera produkty uznanych w Polsce i za granicą producentów. Cenimy towar najwyższej jakości, dlatego stawiamy na znane marki w branży bram i ogrodzeń. Oferujemy montaż zakupionych bram i ogrodzeń. Montażem zajmują się nasi doświadczeni pracownicy. Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych produktów.

Bramy garażowe i przemysłowe

Bramy garażowe w naszej ofercie, to paleta bram najlepszych producentów – firm Wiśniowski i Krispol. Bramy garażowe i przemysłowe są wizytówką naszego domu, budynku, dlatego zależy nam na wysokiej jakości produktu, wytrzymałości na czynnki zewnętrzne, funkcjonalności bram i nowoczesnym wzornictwie.

Wyróżniamy następujące typy bram:

  • garażowe: segmentowe, roletowe, uchylne
  • przemysłowe: segmentowe, roletowe, podwieszane, przeładunkowe, harmonijkowe.

Nasze bramy polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, inwestorom, developerom i instytucjom użyteczności publicznej. Zachęcamy również do zakupu automatyki i napędów do bram. Kompleksowa obsługa związana z zakupem bram i akcesoriów do nich w jednym miejscu jest dla nas priorytetem. Doradztwo i konkurencyjna cena są nieodzownym elementem naszej pracy.

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe

Ogrodzenia naszych producentów są idealnie dopasowane do dzisiejszych potrzeb klientów. Paleta ogrodzeń jest przeogromna. Każdy producent oferuje swoje wzornictwo, materiał, czy dodatkowe akcesoria do ogrodzeń. Nasza firma oferuje następujące produkty:

  • systemy ogrodzeniowe Konsport: sztachetowe, palisadowe, panelowe, stylizowane, żaluzyjne
  • systemy ogrodzeniowe Wiśniowski: posesyjne, panelowe, sportowe, segmenty przemysłowe.

Kompleksowe systemy ogrodzeniowe są funkcjolnalne, estetyczne i bezpieczne. Ujednolicony system ogrodzeń daje wiele możliwości: wygląda estetycznie, umożliwia dostęp do mediów (miejsc na śmietnik), można łatwo ominąć przeszkody w postaci drzewa, czy skrzynki elektrycznej. Systemy te cechuje szybki i łatwy montaż, duża wytrzymałość na warunki zewnętrzne. Nasze produkty posiadają znak CE i 10-letni okres gwarancji antykorozyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdy z Państwa znajdzie dobry produkt w przystępnej cenie.

H.A.P. Tomasz Borysiewicz

ul. Braniborska 36 A
71-016 Szczecin

tel./fax: +48 (91) 483 47 38
mob. +48 602 175 730

biuro@garaga.pl
www.garaga.pl