Cztery Ściany – witamy na naszych stronach

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na stronach serwisu Cztery Ściany. Cztery Ściany, to serwis o tematyce związanej z budownictwem, a w szczególności takimi jego branżami jak stolarka otworowa, bramy, ogrodzenia i automatyka, materiały budowlane, izolacyjne, pokrycia dachowe i orynnowanie, systemy kominowe i wiele innych.

W serwisie znajdziecie Państwo artykuły i porady dotyczące powyższych zagadnień, informacje o nowościach produktowych i nowych technologiach, a także aktualności z branży, relacje z ważnych wydarzeń branżowych, targów, wystaw i konkursów. Publikować będziemy materiały dostarczone przez naszych współwydawców, artykuły redakcyjne oraz najciekawsze przedruki z mediów branżowych.

Cztery Ściany, to wspólna inicjatywa kilku firm związanych z branżą budowlaną. Wśród naszych sponsorów są firmy działające w branży stolarki otworowej, bram i ogrodzeń, a także materiałów budowlanych, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów izolacyjnych i pokryć dachowych.

Wśród współwydawców tego serwisu, jako jego Redakcja, powitać chcielibyśmy następujące firmy:

  • Isolacje Polska ze Szczecina
  • PHU Mirax z Gorzowa Wielkopolskiego
  • H.A.P. Tomasz Borysiewicz ze Szczecina
  • Matek z Goleniowa
  • Bramont ze Szczecina

Wszyscy nasi współwydawcy, to firmy z długoletnim doświadczeniem i uznanej pozycji na rynku lokalnym więc liczymy na ścisłą, merytoryczną współpracę przy redagowaniu naszego serwisu.

Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu i lektury naszych artykułów.

Redakcja

Isolacje Polska

PHU Mirax

H.A.P. Borysiewicz

Bramont

bramont_banner

To też może cię zainteresować...