Buduj ze składem budowlanym Isolacje Polska ze Szczecina

Budowa domu to nie budowanie domku z klocków. Każdy wie, jak bardzo jest to wyczerpujące zajęcie. Wymaga od budującego wielkiej wiedzy, dużej wytrwałości i dobrego zaplecza budowlanego. Dlatego przed rozpoczęciem budowy należy dokładanie rozpoznać miejsca, w których na bieżąco możemy zaopatrywać się w niezbędne materiały budowlane.

Jednym z takich miejsc jest skład budowlany Isolacje Polska w Szczecinie przy ulicy Świerczewskiej 5. Hurtownia jest jednocześnie składem fabrycznym firmy Röben, dlatego w ich ofercie znajdą Państwo pełną gamę produktów tego producenta takich jak:

materiały budowlane

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne firmy Röben to najwyższej jakości dachówki w czterech modelach: Piemont, Bergamo, MonzaPlus i Bornholm. Dachówki oferowane przez nasz skład są niskonasiąkliwe, wytrzymałe, mrozoodporne oraz dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i strukturze. Ponadto dachówki Roben mogą być układane szeregowo i z przesunięciem i przeznaczone są do dachów o kącie nachylenia już od 25 stopni. Szczelność, estetyka i nowoczesna technologia produkowania dachówek, to kolejne atuty za wyborem takiego pokrycia dachu.

dachówka ceramiczna

Elewacja

W skład oferty elewacji wchodzą m.in. cegły i płytki klinkierowe oraz cegły kształtowe. Wszystkie produkty dostępne w oryginalnej barwie i fakturze. Produkty elewacyjne posiadają doskonałe parametry techniczne, w tym wytrzymałość, niskonasiąkliwość czy mrozoodporność. Cegły i płytki klinkierowe oferujemy od ręki w naszej hurtowni.

Wokół domu

Cykl „Wokół domu” oferuje Państwu klinkierową cegłę brukową, ceramikę posadzkową, systemy schodowe oraz elementy ogrodzeniowe jak: kaptury z cegły klinkierowej, kaptury na słupki, słupki ogrodzeniowe oraz murki – łączniki. Gotowe elementy, które w szybki sposób można montować. Oszczędzamy czas i pieniądze dzięki takim rozwiązaniom.

Nasza oferta zawiera także materiały budowlane renomowanych firm takich jak: Izolex Skarszewy, Wavin Polska i wielu innych. W pierwszej kolejności polecamy następujące materiały:

Materiały izolacyjne

Oferta materiałów izolacyjnych to produkty firmy Izolex Skarszewy takie jak: pianki poliuretanowe, bitumy wodne i rozpuszczalnikowe, plastyfikatory, produkty mineralno-polimerowe oraz klejenie i uszczelnianie wraz z pełną gamą materiałów uzupełniających. Wszystkie polecane produkty to wysokiej klasy materiały izolacyjne posiadające niezbędną dokumentację techniczną.

Systemy orynnowania

Systemy orynnowania Rosa, Kanion i system podciśnieniowego odwadninia dachów Wavin QuickStream, to produkty firmy Wavin Polska. Systemy odwodnienia dachów sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, a kompleksowe wyposażenie zachęci Państwa do skorzystania z naszych produktów. Łatwe i szybkie w montażu.

Pełna oferta wszystkich naszych produktów dostępna pod linkiem naszej strony: www.isolacje.com.pl

Serdecznie zapraszamy do naszego składu w Szczecinie, ul. Świerczewska 5. Więcej informacji udzielą nasi pracownicy pod numerem telefonu tel. +48 (91) 485 65 93.

Życzymy szybkich i udanych zakupów w naszej hurtowni.

To też może cię zainteresować...