Jak zapowiadają się tegoroczne Targi Budma?

W dniach 30 stycznia – 02 lutego 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma 2018. Tradycyjnie cała impreza targowa organizowana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w Poznaniu. Organizacja największych budowlanych targów wymaga sporego wysiłku i wiedzy, ale kolejna edycja potwierdza fachowość organizatora.

Co nas czeka na tegorocznych targach? Zwiedzających czeka dużo atrakcji związanych z branżą stricte budowlaną. Pokazy maszyn, warsztaty, konkursy, wykłady to tylko część zapowiedzi. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. A jakie firmy będziemy mogli odwiedzić na stoiskach? Odwiedzić można stoiska producentów materiałów budowlanych, w tym firmę Röben. Firma ta zajmuje się produkcją ceramicznych materiałów budowlanych od ponad 160 lat. Wśród pełnej oferty tej firmy będzie okazja na zapoznanie się z najnowszymi produktami na dach, elewację i wokół domu. Nie zabraknie szerokiej gamy dachówek ceramicznych w bogatej gamie kolorystycznej, jak i cegieł i płytek klinkierowych.

dachówka ceramiczna

Nie zabraknie również producentów bram garażowych – firm Wiśniowski i Krispol. Producenci bram garażowych i przemysłowych mają bogatą ofertę najcieplejszych bram dla domu jak i dla przemysłu. Firma Krispol poleca najcieplejszą bramę garażową VENTE K2 RFS 60, której największą zaletą jest energooszczędność. Wszystkie produkty dostępne będą w hali nr 5, stoisko nr 10. Również firma Wiśniowski przedstawi swoją pełną gamę bram do domu i dla przemysłu wraz z ofertą ogrodzeń przemysłowych i posesyjnych. Produkty tego producenta można zaleźć na stoisku 32, pawilon 5. Polecamy.

Polecamy także polskiego producenta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firmę POL-SKONE. Bogata paleta kolorystyczna, nietuzinkowe wzornictwo i najlepsze materiały do produkcji drzwi, to zalety naszego dostawcy drzwi. POL-SKONE oferuje Państwu także drzwi wejściowe, techniczne, przesuwne oraz okna drewniane. Każdy znajdzie wymarzone drzwi do swojego domu. Jeśli potrzebują Państwo najlepszych stalowych drzwi zewnętrznych to polecamy produkty firmy KMT. Bogata oferta drzwi stalowych i aluminiowych oraz przeciwpożarowych to zaproszenie dla Państwa do pawilonu 3A, stoisko 25/26.

ościeżnica drzwiowa

Producenci okien i drzwi to następna grupa wystawiająca swoje najlepsze produkty. My polecamy stoisko nr 1 w pawilonie 5 – firmę Aluplast. Aluplast to producent systemów okien energooszczędnych energeto i pcv. Ponadto Aluplast został partnerem MONTERIADY podczas całych targów. Przypominamy, iż Monteriada to projekt, który promuje prawidłowy montaż okien pcv, okien energoszczędnych i drzwi. Pokazy te dedykowane są głównie dla inwestorów, wykonawców montażu oraz dystrybutorów stolarki otworowej. Będzie na co popatrzeć i nauczyć się właściwego montażu.

parapet wewnętrzny

Jak wskazuje nazwa targów również branża architektoniczna zaprezentuje się od jak najlepszej strony. Dla młodych architektów zaplanowane są liczne pokazy, wykłady i prezentacje. Branża budowlana nie istniałaby bez fachowców od projektowania. Dzięki ich wiedzy i pracy możemy budować, remontować i wznosić do nieba wymarzone budynki.

Budma podzielona została na cztery bloki tematyczne:

  • Budma dla Handlu
  • Budma dla Inwestorów
  • Budma dla Architektów
  • Budma dla Wykonawców.

Targi Budma skupiają wokół siebie największych producentów z kraju jak i z zagranicy. Dzięki takim imprezom mamy możliwość poznania nowych produktów i nowych rozwiązań szybciej niż pojawią się w sklepach czy u dystrybutorów. Takie rozwiązanie daje nam znaczną przewagę nad naszą konkurencją.

Życzymy Państwu wspaniałej i poznawczej przygody na tegorocznej Budmie.

Powodzenia.

To też może cię zainteresować...