Budma 2021 w jesiennej edycji

Luty to miesiąc zarezerowany dla branży budowniczej, gdzie tradycyjnie odbywała się Budma. Niestety, w tym roku z powodu z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, organizacja zaplanowanych na luty 2021 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH będzie niemożliwa. Dlatego podjęto decyzję o przeniesieniu terminu targów BUDMA oraz WINDOOR-TECH na termin 23-26 listopada 2021 roku.

W tym terminie odbędą się wspólnie Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Targi Branży Kamieniarskiej STONE. Dzięki temu impreza wzbogaci się o jeszcze większą ofertę producentów branży szklarskiej i kamieniarskiej, co może pozytywnie wpłynąć na pozostałe branże związane z produkcją budowlaną.

Zmiana terminu targów nie oznacza całkowitej izolacji, gdyż odbędą się następujące spotkania w wersji hybrydowej lub on-line:

  • Forum Gospodarcze Budownictwa „BUILD 4 FUTURE”
  • Forum Designu i Architektury „D&A”.

Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do czynnego uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Do zobaczenia jesienią!

To też może cię zainteresować...