IDEALne okna dla każdego

Dążenie do stworzenia idealnego okna to zadanie każdego działu technologicznego producentów stolarki okiennej. Dzięki technologom i inżynierom możemy cieszyć się najlepszymi rozwiązaniami zastosowanymi w produkcji najprostszego okna pcv. Nie każdy zdaje sobie sprawę jak wiele pracy i wysiłku trzeba włożyć w produkcję okna z tzw. „plastiku”. Okno to okno i nie ma tam nic szczególnego. Ale to nieprawda.

Proponowane przez nas okna IDEAL to okna w których zastosowano najnowsze i najbardziej praktyczne technologie, które znacząco wpłyneły na ich parametry, głównie izolacji cieplnej, jak np. w oknie IDEAL 8000 zastosowano technologię „Bonding inside”. Technologia ta polega na wklejeniu szyby w skrzydła bez użycia wzmocnień stalowych, bowiem cały ciężar przyjmuje właśnie pakiet szybowy. Dodatkowo otrzymujemy bardziej stabilne okno. System IDEAL 8000 to również system zaopatrzony w system z uszczelnieniem środkowym, gdzie użyto aż trzech uszczelek podnosząc parametry termiczne jak i lepszą pracę okuć. Zachęcić może Państwa również wyjątkowy design profila pod względem estetycznym, kolorystycznym i kształtu profila (skrzydło półzlicowane). Nadmienić należy, iż każdy z Państwa ma możliwość zakupu okna IDEAL 8000 w okleinie drewna, czyli tzw. strukturze „woodec”.

Z przyjemnością polecamy również pozostałe systemy okienne firmy Aluplast jak: IDEAL 7000, IDEAL 5000, IDEAL 4000 i IDEAL 2000. Wszystkie okna tego producenta cechuje wysoka jakość materiałów i najnowszych technologii. Na przykład w systemie IDEAl 7000 zastosowano takie rozwiązania, które przyniosły wymierne efekty – uzyskano współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1-1,0 W/m2K, co znacząco przekłada się energooszczędność. Nowością w tym systemie jest dostępność profila o antracytowym rdzeniu, najmodniejszego koloru sezonu. Można szaleć dowoli.

Pełną ofertę systemów okiennych IDEAL i energeto zaprezentuje Państwu firma Mirax z Gorzowa Wielkopolskiego na stronie www.okna-mirax.eu oraz w siedzibie firmy w Gorzowie Wlkp., ul. Podmiejska 1, tel. mob. +48 602 647 820. Firma Mirax posiada również bogatą ofertę okien energooszczędnych, drewnianych i dachowych oraz ogrody zimowe, bramy garażowe.

Polecamy.

PHU Mirax

PHU Mirax

PHU Mirax - firma działająca w branży stolarki otworowej. Na ofertę firmy składają się okna i drzwi z PCV, aluminium i drewna, bramy garażowe i przemysłowe, a także rolety, żaluzje, markizy i ogrody zimowe. Siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. www.okna-mirax.eu

To też może cię zainteresować...