Nowoczesne i energooszczędne okna godne polecenia

Stolarka okienna pcv to nieodzowny element budowy domu. Dlatego zarówno inwestorzy jak i klienci indywidualni szukają okien o najlepszych parametrach izolacji cieplnej oraz akustycznej. Wybór systemów okiennych jest bardzo duży, ale każdy z nich cechuje się innymi technologiami i oczywiście ceną. Jak dokonać prawidłowego wyboru w gąszczu firm oferujących okna i drzwi pcv na naszym rynku? Oto jest pytanie na które postaramy się odpowiedzieć.

Nasza propozycja dla Państwa to okna Premium. Okna Premium to okna najwyższej klasy wyposażone w dwukomorowe pakiety szybowe i stalowe wzmocnienia, a co najważniejsze w profile energooszczędne. W obecnych czasach energooszczędność jest niezmiernie ważna dla środowiska i naszego zdrowia. W pierwszej kolejności polecamy Państwu okno VR90 Synergy charakteryzujące się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, estetyki, ciszy i energooszczędności. System składa się z 6 komorowej ramie (90 mm) i skrzydle (93 mm) w klasie A. Dla osiągnięcia najwyższych parametrów izolacji cieplnej okno wyposażono w potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową, klin izolacyjny w profilu ramy i 2-komorowe zespolenie szyb, z zewnętrzną szybą bezpieczną. Należy wspomnieć również o zastosowaniu ciepłej ramki międzyszybowej Master therm, która nie dopuszcza do skraplania się wody na szybie. Ponadto zwiększa izolację cieplna okna. W kwestii estetycznej zastosowano okucia ROTO NT DESIGNO, które są niewidoczne dla okna.

W następnej kolejności możemy zapropnować Państwu okno Premium V90+. Jest to 6 komorowy system okienny (90 mm), który posiada najważniejsze zalety: energooszczędność, estetyczność, akustyczność i szczelność. Bezkonkurencyjne technologie produkcyjne wynoszą okno V90+ na pierwsze miejsca w rankingach w branży okiennej. Dla osób, które cenią sobie minimalizm mamy okno V82 Modern Design. Co cechuje to okno? Oczywiście jego nowoczesne wzornictwo i technologia produkcji. W systemie tym skrzydło zostało schowane za ramą okienną, natomiast ościeżnica ukryta została za warstwą ocieplenia. Polecamy również okno antywłamaniowe V82 ProSafe, które stało się symbolem bezpieczeństwa wśród innych okien oraz okno V82 BLACK DESIGN, w którym zastosowano okucia ROTO NTS z niezwykłą powłoką galwaniczną w kolorze czarnym.

Z pozostałych systemów okien Premium polecamy okna V82, V76, VS70, VP70, VP70 ONZ, VP70 MD i VR70 MD.

Pełną ofertą okien Premium przedstawi Państwu firma Matek z Goleniowa (ul. Gen. Wł. Andersa 7, tel. +48 91 418 99 15), która jest autoryzowanym salonem firmy Vetrex. Ponadto przy zakupie okien i drzwi pcv firma oferuje profesjonalny montaż swoich produktów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą okien Premium i pozostałych produktów na stronie http://www.matek.szczecin.pl

Polecamy.

To też może cię zainteresować...