Eleganckie ogrodzenia dla nowoczesnych domów

Nowoczesne i eleganckie ogrodzenia posesyjne oferuje Państwu firma H.A.P. Tomasz Borusiewicz ze Szczecina. Ogrodzenia wokół domu muszą być wyjątkowe dla każdego właściciela świeżo wybudowanego domu czy w trakcie wymiany starego ogrodzenia na nowe. Chcemy, aby nasze ogrodzenie było inne niż sąsiada. I takie rozwiązanie gwarantuje firma H.A.P. Tomasz Borusiewicz.

Jakie ogrodzenia warto wziąć pod uwagę? Oczywiście ogrodzenia stylizowane: PP 002 (P82) PINO I, PP 002 (P82) NOCE I, PP002(P82) COLORE I, PP 002 (P82) PINO II, PP 002 (P82) NOCE II i PP 002 (P82) COLORE II. Stylizacja drewnem to najmodniejszy trend, który pokochali wszyscy. Ogrodzenia stylizowane na drewno robione są w taki sposób, że malowany jest profil farbą proszkową, który zostaje owinięty folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny. Następnie z folli wysysa się powietrze, a profil trafia do pieca i poddawany jest sublimacji. W efekcie końcowym otrzymujemy profil drewnopodobne przęsła. Wizualnie mamy przęsło metalowe w połączeniu z drewnem. Eleganckie i stosowane do każdego stylu.

Następnym modnym ogrodzeniem jest ogrodzenie żaluzyjne PS 004. Przęsło w kształce żaluzji idealnie komponuje się ze współczesną architekturą. Bogata kolorystyka, blacha ALUZINC pomalowana proszkowo i gama dodatków zachęci Państwa do zapoznania się ze specyfikacją produktu. Ogrodzenia sztachetowe to propozycja dla osób ceniących swoją prywatność i dyskrecję. Polecamy ogrodzenia sztachetowe: PS 001, PS 002 i PS 003.

Godnym uwagi są również ogrodzenia palisadowe: PP 001, PP 002, PP 002 (P), PP 002 (P22), PP 002 (P64), PP 002 (P82) i PP 002 (P82) MIX. Ogrodzenia charakteryzują się prostą formą, która pasuje zarówno do stylu klasycznego jak i nowoczesnego. Ogrodzenia stanowi stal ocynkowana( malowana proszkowo zapewnia zabezpieczenie przed korozją) wraz z bogatym wyposażeniem dodatków.

Firma H.A.P. Tomasz Borusiewicz oferuje również montaż ogrodzenia wykonywany przez doświadczone ekipy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ogrodzeń i pozostałych produktów na stronie www.garaga.pl

To też może cię zainteresować...