Inteligentne technologie dla Twojego domu

Nowoczesne technologie XXI wieku prężnie wkraczają w nasze życie. Nie wyobrażamy sobie dnia bez telefonu, internetu czy innych inteligentnych technologii. Producenci z branży automatyki również wprowadzają inteligentne rozwiązania do naszych domów. Oferują najnowsze produkty jakie możemy zastosować w naszych domach:

  • WiControl: system sterownia za pomocą silnika, który wykorzystuje sieć micro wifi łącząc się z domowym routerem wifi; przeznaczony do sterowania bramami i drzwiami z serii Creo frmy Wiśniowski. System WiControl nie potrzebuje dodatkowych urządzeń. Sterownik dostępny w dwoch wersjach: podstawowej, zaawansowanej i zaawansowanej rozszerzonej.
  • automatyka TaHoma Somfy: to inteligentny system sterowania bramami i drzwiami, który obsługujemy za pomocą telefonu, tableta czy komputera według własnego rozkładu dnia. System współpracuje z napędami Somfy w wersji io-homecontrol a także z urządzeniami innych producentów automatyki. Na podstawowym wyposażeniu systemu jest moduł zarządzający w chmurze, zaś sam system działa konfigurowany jest w routerze TaHomaBox nadajnika jednokierunkowego Keygo 4 io lub dwukierunkowego Keytis 4 io. Jeden router TaHomaBox może zarządzać dowolną ilością urządzeń w domu.
  • AirKey: kontrola za pośrednictwem modułu online, działa na wszystkich przeglądarkach internetowych oraz telefonach z systemem Android. Dzięki temu klucz do sterowania systemem mamy zawsze przy sobie. System AirKey działa bezprzewodowo za pomocą wkładki elektrycznej i nośników informacji – karty lub brekola użytkowanika. System wykorzystuje technologie NFC oraz RFID. Zarządzamy telefonem zawsze i wszędzie według swoich planów dnia.

inteligentne technologie

Sami decydujemy co i kiedy otwieramy lub zamykamy. Nowoczesne i inteligentne technologie ułatwiają nam życie.