Kalendarium targów na kwiecień

Wszystkie informacje na temat targów budowlanych odbywających się w różnych miejscowościach Polski zebraliśmy w jeden news. Powód jest prosty – każdy wybierze sobie gdzie i kiedy pojedzie. A wybór jest naprawdę duży i interesujący. Oto kilka naszych propozycji.

Targi Budowlane BUD-GRYF

W dniach 31.03-02.04.2017 odbędą się Targi Budowlane BUD-GRYF. Targi organizowane są przez Żeglugę Szczecińską Sp. z o.o., a impreza odbędzie się w Hali MTS, ul. Struga 6-8, 70-777 Szczecin. Impreza poświęcona jest stricte branży budowlanej i energetycznej.

Targi „Budujemy nowocześnie”

W pierwszych dniach kwietnia, tj. 1-2 kwietnia 2017 roku na Hali Widowiskowo Sportowej Kalisz Arena odbędzie się kolejną IV edycją Targów „Budujemy nowocześnie”. Zapoznamy się z najnowszymi technologiami z branży budowlanej oraz nowościami budowlanymi z lokalnego rynku budowlanego.

Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2017”

Zapraszamy na 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2017” w Bielsku-Białej w dniach 7-9 kwietnia 2017 r. Zapowiada się wspaniała impreza targowa z udziałej 240 wystawców z Polski i z zagranicy. Nie zabraknie przepięknych kompozozycji mebli, nowoczesnych akcesoriów do łazienki i kuchni, dekoracji oraz ekspozycji.

Centralne Targi Budowlane Building Solutions

II edycja Targów Building Solutions odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w PTAK WARSAW EXPO w Warszawie. Targi poświęcone maszynom budowlanym, branży narzędziowej, energooszczędnym rozwiązaniom i materiałom oraz budowlanym innowacjom.

Targi Budownictwa Drewnianego

Zapraszamy na II Targi Budownictwa Drewnianego DREWDOM w Krakowie. Impreza targowa odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2017r. Udział zapewnia najwięksi polscy producenci branży drewnianej. Ponadto odbędą się liczne seminaria, wykłady naukowe, pokazy najnowszych maszyn i technologi.

Życzymy miłych i owocnych targów!

To też może cię zainteresować...