Kongres Stolarki Polskiej 2021

15 czerwca 2021 r. odbędzie się XI edycja Kongresu Stolarki Polskiej, najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży budowanej. Tegoroczna edycja będzie zupełnie inne niż dotychczasowe, ponieważ w związku z dalszymi obostrzeniami sanitarnymi, postanowiono o spotkaniu digitalowym, z którego będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani w kraju i poza jego granicami.

Kanały dostępne:

YouTube https://www.youtube.com/watch?v=pxXM-JAs0dI

Facebook https://www.facebook.com/events/225962682360582/ Związku POiD.

XI Kongres Stolarki Polskiej to wirtualna platforma, która organizuje dyskusję na najważniejsze tematy związane m.in. z aktualnymi trenadami i wyzwaniami jakie stawia nam współczesne architektura. Prowadzone będą 2 bloki tematyczne: „Trendy” i „Inspiracje”, gdzie w obu przypadkach dyskusja odbędzie się z udziałem m.in. ekspertów. Po zakończeniu Kongresu odbędzie się uroczysta Gala, która połączona jest z obchodami 25-lecia Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD).

Kongres Stolarki Polskiej wspierany jest przez liczne media związane z branżą budowlaną, jak Murator czy oknonet.pl. Oknonet.pl to znana i ciesząca się uznaniem witryna internetowa, skupiająca wokół siebie ekspertów z dziedziny okien, drzwi, bram garażowych itp. Natomiast Murtor to najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej, z którego wiedzy czerpią wszyscy budowniczy w naszym kraju.

Wydarzenie to na pewno znajdzie wielu odbiorców, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań w budownictwie, a w szczególności w stolarce otworowej.