Ogrodzenia stylizowane drewnem

Drewno to naturalny materiał budowlany. Cieszy się dużym uznaniem każdego miłośnika piękna i natury. Dlatego producenci ogrodzeń posesyjnych stworzyli ogrodzenia stylizowane imitacją drewna – sosny lub orzecha.

Ogrodzenia stylizowane drewnem są przed wszystkim wytrzymałe i nie wymagają konserwacji w przeciwieństwie do naturalnego drewna. Profile stalowe malowane są farbą proszkową, następnie owija się je folią ze wzorem drewna, najczęściej sosny lub orzecha. W kolejnym etapie z folii zostaje wyssane powietrze, a profile poddawane są obróbce termicznej w wysokiej temperaturze. Następuje proces sublimacji, czyli proces przechodzenia substancji ze stanu stałego bezpośrednio do gazu. Na malowanych profilach pojawia się wzór z folii, nastepnie są schładzane i zdejmuje się folie. Efekt końcowy rob wrażenie naturalnego drewna wraz z widocznymi słojami.

Do wyboru mamy dwa rodzaje ogrodzeń stylizowanych drewnem:

  • PP 002 (P82) PINO: możemy montować je w parkach, osiedlach mieszkaniowych, ogrodach oraz posesjach prywatnych;
  • PP 002 (P82) NOCE: ogrodzenie solidne i trwałe, mają zastosowanie jako balustrady, wewnętrzne wygrodzenia oraz posesjach prywatnych.

ogrodzenia stylizowane

Nowa seria imitowana drewnem to szansa na zatrzymanie naturalności wokół naszego domu. Nie zawsze mamy możliwość zbudowania domu w scerii lasu czy dużych drzew. Dlatego warto skorzystać z tak kuszącej propozycji ogrodzeń imitowanych drewnem.

H.A.P. Borysiewicz

H.A.P. Borysiewicz

Firma H.A.P. Borysiewicz oferuje mieszkańcom Szczecina i całego regionu zachodniopomorskiego ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, bramy garażowe, bramy przemysłowe, a także automatykę do bram, napędy, szlabany wiodących producentów. www.garaga.pl