Okna od firmy MATEK z Goleniowa

Firma Matek Szczecin

Firma MATEK to przedsiębiorstwo działające w branży stolarki okiennej. Głównym asortymentem sprzedaży są okna firmy Vetrex, której jesteśmy autoryzowanym salonem sprzedaży. Okna Vetrex to wysokiej jakości produkty o parametrach stolarki energooszczędnej, premium i standard. Dodatkowymi akcesoriami wchodzącymi w skład okien są: parapety, moskitiery, rolety, roletki i plisy. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem okien i drzwi z obróbką tynkarską przy użyciu najlepszego sprzętu ekip montażowych.

Oferujemy również okna aluminiowe i bramy garażowe oraz przemysłowe firmy Krispol. Bramy garażowe to wizytówka każdego domu, która musi sprawnie i dobrze działać. Bramy przemysłowe to wizytówka każdej firmy. Nasze produkty to najcieplejsze bramy na rynku cieszące sie dużym uznaniem klientów. Dostarczamy kompleksową usługę zakupu bram z napędami i automatyką, po ich montaż.

W skład naszej oferty wchodzi szeroki pakiet drzwi renomowanych firm, takich jak: drzwi stalowe firmy KMT, drzwi PORTA, GERDA, POL-SKONE, DOORSY, Wikęd, Cal i Verte. Zakupione u nas drzwi posiadają atesty i certyfikaty. Zajmujemy się montażem wszystkich rodzajów drzwi z zachowaniem wszystkich norm producenta.

Zapraszamy Państwa do naszych biur:

Szczecin ul. Goleniowska 13, tel./fax: +48 91 469 27 11

Goleniów, ul. Gen. Wł. Andersa 7, telefon: +48 91 418 99 15.

To też może cię zainteresować...